About

WUNDERKIND Casting aģentūra ir dibināta 2011. gadā. Tā nodarbojas ar interesantu un daudzpusīgu cilvēku meklēšanu un atlasīšanu, bieži kļūstot par viņu pirmo soli savu talantu izpausmē.

Šo cilvēku apkopošana apjomīgā un funkcionālā datu bāzē dod iespēju ikvienam sadarbības - reklāmas aģentūrām, kino producentiem un režisoriem, kastinga direktoriem, fotogrāfiem u.c. partnerim atrast un ieraudzīt savam projektam piemērotāko tipāžu.


Pastāvēšanas laikā jau varam lepoties ar daudziem lieliem un veiksmīgiem projektiem, kuros ir piedalījušies tieši mūsu aģentūras tipāži. Tas pierāda, ka esam mērķtiecīgi, zinoši un uz panākumiem vērsti.

 

Ko mēs varam piedāvāt mūsu tipāžiem?

Daudzu gadu garumā ir pierādījies, ka neatkarīgi no izskata, vecuma, auguma un citiem parametriem ir iespēju tikt pamanītiem un iespējams kādu dienu saņemt uzaicinājumu piedalīties reklāmas, kino, foto un citos foršos un interesantos projektos.

 

Cilvēkam var būt no 1 līdz 100 gadiem un pat vairāk, var būt kāds īpašs talants vai arī ne, arī ja esi amatieris aktieris vai jau profesionāls aktieris, mūziķis vai sportists, galvenais, Tev ir jābūt ieinteresētam līdzdarboties un atvērtam jauniem un radošiem izaicinājumiem! Tādi ir tipāži aģentūras WUNDERKIND datu bāzē, kuri jau sevi pierādījuši daudzos interesantos un radošos projektos gan Latvijā gan citās valstīs.

http://wunderkindcasting.tumblr.com/

 

Mūsu datu bāzē tipāžus var apskatīt arī 3D efektā, ar šim nolūkam izveidotu rotējošu platformu, kas ir vienīgā šāda tipa ierīce Skandināvijā, ko pielieto kastinga aģentūrās.

 

Esi ieinteresēts? Piesakies

 

Ko mēs varam piedāvāt sadarbības partneriem?

Mums ir ļoti plaša dažādu tipāžu izvēle, kas nepārtraukti tiek papildināta, meklējot arvien jaunas un interesantas personības. Tas nodrošina visas iespējas atrast sadarbības partnera vēlmēm atbilstošu personāžu.

 

Datu bāzes ērtās un plašās filtra iespējas pēc dažādiem interesējošiem parametriem atvieglo tipāžu atlasi.

Shortlist, Favorite un online projekta pieteikuma lapa var palīdzēt ātrā laikā atrast nepieciešamo personu jebkuram projektam, par 70% paātrinot ceļu no modeļu izvēles līdz projekta īstenošanai.

Esam pirmā aģentūra Latvijā, kas piedāvā iespēju aplūkot kandidātus 360 grādos. Tas ir inovatīvi, interesanti, kā arī noderīgi sadarbības partneriem, jo dod tūlītēju priekšstatu par tipāža auguma aprisēm.

 

Mēs esam kompetenti un ātri reaģējoši partneri, kas ir gatavi turpināt veiksmīgo sadarbību ar esošajiem, kā arī uzsākt ne mazāk pozitīvu sadarbību ar jauniem partneriem ne vien Latvijā, bet arī citviet pasaulē.

 

 

 


Mēs vēlamies būt tik pieejami, caurredzami un atvērti, cik vien tas ir iespējams!

 

Tu vari redzēt kā notiek pieteikšanās datu bāzei un fotografēšanās, lai iegūtu iespaidu par to, kā tas notiek!


Paskaties :

Facebook activity Twitter activity