FAQ

1. Vai man nepieciešama kāda pieredze, vai arī pastāv kādi izskata ierobežojumi, lai varētu pieteikties WUNDERKIND reģistrācijā?

Nē, nepavisam! Ikviens var reģistrēties WUNDERKIND datu bāzē.

Anketā noteikti norādi savas aizraušanās, hobijus, vaļaspriekus, talantus, valodas prasmes, iepriekšēju pieredzi un citas Tevi raksturojošās iezīmes, kuru dēļ iespējams tieši Tu tiksi izvēlēts kādam attiecīgam projektam, un galvenais uz reģistrāciju datu bāzei nāc pozitīvi un gaiši noskaņots!


2. Cik man ir reālas iespējas tikt izvēlētam kādā projektā?

Attiecīgo projektu veidotāji meklē dažāda tipāža cilvēkus, savukārt aģentūras uzdevums ir veicināt, lai Tu tiktu ieraudzīts un pamanīts. Esi vienkāršs, foršs un pozitīvs, tā ir galvenā atslēga uz panākumiem!


3. Kādā izskatā un apģērbā man nepieciešams ierasties uz reģistrāciju? Vai man priekš fotografēšanās piedāvās tērpus un arī uzkrāsos?

Ģērbies drēbēs, kurās jūties ērti! Neiesakām izvēlēties melnu vai tumšu apģērbu, jo bilžu fons ir tumši pelēks. Ja vēlies, vari lietot arī vieglu dienas grimu, bet tas nav obligāts. Tērpi un grims fotografēšanās laikā no aģentūras puses netiek piedāvāti.


4.Kāda tipa bildes tās būs?

Tiks nobildēti portreta foto un pilna auguma foto. Tās būs informatīvas bildes, ikdienišķā izskatā un apģērbā, kādā ierodies. Mēs izmantojam arī īpašu fotografēšanas tehniku, ar kuras palīdzību datu bāzē Tu būsi apskatāms 360 grādos.


5. Vai būs iespēja iegūt fotogrāfijas?

Noteikti! Tapušās bildes izsūtīsim uz e-pastu, ko būsi norādījis anketā, divu nedēļu laikā.


6. Vai man obligāti jābūt pilngadīgai/am, lai pieteiktos datu bāzei?

Ja vēl nav 18 gadu, būs nepieciešama vecāku atļauja. Aģents, kurš Tevi aicina uz reģistrēšanos WUNDERKIND datu bāzei, nosūtīs Tev uz e-pastu aģentūras anketu, kuru Tev ir jāizdrukā, jāaizpilda un jāiedod parakstīt kādam no vecākiem. Anketu obligāti jāatnes uz aģentūru, nākot uz reģistrēšanos, kā arī jāpaņem līdzi tā vecāka, kurš parakstījis anketu, pases kopija, lai aģentūrai ir tiesības ievietot fotogrāfijas mājas lapā. Protams, kāds no vecākiem var nākt līdzi, turklāt arī pats piereģistrēties!


7. Vai piereģistrēties var vairāki cilvēki no vienas ģimenes?

Protams! Reģistrēšanās / fotografēšanās un profila izveidošana maksā 20 EUR no cilvēks. Droši - piedalieties reģistrēšanā datu bāzei ar visiem ģimenes locekļiem - šajā gadījumā Jums būs arī atlaides. Tas būs jauks un interesants piedzīvojums visai ģimenei :)

Piedāvājam BEZMAKSAS pieteikt / safotografēt datu bāzei JŪSU MĀJDZĪVNIEKUS - suņus, kaķus, putnus u.c., kā arī eksotiskos dzīvniekus.

 

8. Cik ilgā laikā, pēc anketas iesniegšanas, Jūs ar mani sazināsieties?

Pāris darba dienu laikā!


9. Kādēļ man vajadzētu pieteikties, ņemot vērā lielo cilvēku skaitu, kas jau atrodas datu bāzē?

Datu bāzes saturam ir jābūt pēc iespējas dažādākam un plašākam, jo nekad nevar zināt, kādu tipāžu meklēs attiecīgo projektu, reklāmu veidotāji. Katrs no mums ir tikai vienā eksemplārā, un katrs esam īpašs un unikāls :) Kuru izvēlēs kā nākošo? 


10. Kā es varu būt droša(s), ka šīs bildes neizmantos bez manas ziņas un piekrišanas un ka tās neparādīsies internetā kaut kādos portālos?

Tu vari būt drošs, ka mēs šīs bildes neievietosim nevienā citā portālā, kā arī neizmantosim tās bez Tavas piekrišanas! https://forms.gle/oT4Wsz5Hfbkkba9L6

 

Facebook activity Twitter activity