Legal notice

Mājas lapas lietošanas noteikumi:

 

  1. Mājas lapa ir WUNDERKIND īpašums. Uzņēmumam ir visas intelektuālā īpašuma tiesības, tajā skaitā autortiesības, preču zīmes un citas īpašuma tiesības saistībā ar mājas lapu vai tajā iekļauto informāciju, ja vien īpaši nav norādīts, ka šādas tiesības pieder citām personām.

  2. Šīs mājas lapas dizainu un tajā esošos elementus nedrīkst kopēt un atdarināt jaunu informāciju avotu izveidei vai komerciāliem nolūkiem.

  3. Jebkuras mājas lapā esošās informācijas citēšanas gadījumā, atsauce uz autortiesību īpašnieku obligāta.

  4. Mājas lapa var saturēt saites uz trešo personu mājas lapām. WUNDERKIND neuzņemas atbildību par trešo personu mājas lapu saturu un tajā piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī zaudējumiem vai kaitējumu, kas radies to apmeklējuma rezultātā, izmantojot mājas lapā izvietotās saites.

  5. Aģentūra ir tiesīga pēc saviem ieskatiem un bez brīdinājuma dzēst vai liegt pieeju jebkurai mājas lapā ievietotajai informācijai.

  6. Apmeklējot šo mājaslapu, Jūs esat atbildīgi par to, ka tas notiek saskaņā ar Latvijas likumdošanu. Mājas lapā esošie materiāli, kā arī informācija ir saprotami tādā formā, kādā tā ir publiskota.

  7. Jūs vienojaties ar WUNDERKIND, ka ikviens strīds, kas var rasties saskaņā ar šīs mājas lapas izmantošanu, tiks risināts saskaņā ar LR likumiem.

  8. Mājas lapas izmantošana jebkurā gadījumā ietver jūsu apstiprinājumu, ka esat izlasījis tās lietošanas noteikumus un nosacījumus, uzskatāt tos par saistošiem un apņematies tos ievērot.

  9. SIA WUNDERKIND, pēc saviem ieskatiem, patur tiesības mainīt šos noteikumus un nosacījumus bez iepriekšēja brīdinājuma. Līdz ar to, apmeklējot šo mājaslapu, lūdzam rūpīgi iepazīties ar lapas lietošanas noteikumiem un nosacījumiem.

 

Facebook activity Twitter activity